Napisanie biznes planu pod dotacje z PUP

Pisanie biznes planów

Cena:490.00
realizacja w przeciągu 14 dni

Usługa obejmuje przygotowanie kompletnego biznes planu do PUP wraz z wnioskiem umożliwiających otrzymanie dofinansowania z Urzędu Pracy na otwarcie własnej firmy przez osobę bezrobotną. Biznes plan i wniosek wykonywany jest w oparciu o wywiad który przeprowadzimy w oparciu o korespondencję via e-mail, oraz o informacje które gromadzimy we własnym zakresie. W zależności od potrzeb korzystamy również komunikatora GG i Skype.

Nasze biznes plany zawierjąa wszystkie niezbędne elementy - zgodnie z wytycznymi danego Urzędu Pracy, pod który podlega bezrobotny.  Nie stanowią klonu generowanego schematycznie przy użyciu kreatora biznesplanów - jak to często ma miejsce w przypadku Naszej konkurencji. Jest to od początku do końca "ręczna robota", a osoby które zajmują się przygotowywaniem opracowań posiadają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie.

Średnia objętość wykonanego przez Nas biznes planu na potrzeby dotacji z PUP to 13-15 stron A4. (Zlecenie obejmuje również przygotowanie wniosku i wszystkich merytorycznych załączników.) Proszę pamiętać, iż dotacje przyznaje się w trybie konkursowym, a co za tym idzie - tylko najlepsze wnioski mogą doprowadzić do uzyskania dotacji. Korzystając z Naszych usług zwiększają Państwo swoje szanse do maksimum. Wiemy jak prowadzona jest ocena dokumentów i na co urzędnicy zwracają największą uwagę, a tym samym potrafimy w sposób maksymalnie korzystny dokonać prezentacji danej koncepcji biznesowej.